Terasos įrengimas visoje Pietų Lietuvoje

Įrengta lauko terasa
Įrengta lauko terasa

Teikiame profesionalias medinių terasų ir kompozitinių terasų įrengimo paslaugas.

Apie mūsų paslaugas

Specializuojamės ne tik baseinų statybose, bet teikiame ir profesionalias medinių terasų bei kompozitinių terasų įrengimo paslaugas. Galime pradėti naują projektą nuo nulio arba pakeisti dangą, turėklus, praplėsti jau esamą terasą.

Terasa prie baseino

Ypatingai rekomenduojame medinę terasą aplink lauko baseiną. Ji suteikia ne tik estetinį grožį ir išbaigtumo jausmą, tačiau ir jaukumą vaikštant basomis.

Medinės terasos grindys ne tokios slidžios, todėl mažesnė tikimybė paslysti išlipus iš vandens. Smagu ir patogu baigus maudynes atsigulti pasimėgauti saulės voniomis, tuo pačiu stebint besimaudančius vaikus, kuriems vandens pramogų niekada negana. Taip pat medinė terasa padeda išvengti purvo ir smulkių akmenukų patekimo į Jūsų baseiną.

Įrengta lauko terasa aplink baseiną
Įrengta lauko terasa aplink baseiną

Terasos apšvietimas

Terasos apšvietimo pavyzdžiai
Terasos apšvietimo pavyzdžiai

Pritaikome įvairų terasos apšvietimą - gali būti ir paprastas LED, ir pažangus RGBW. Apšvietimas puikiai veikia ir žiemą po sniegu.

Bendraukime

Jei turite klausimų, neatidėkite jų rytojui! - Susisiekite. Informacijos turime daug ir mielai ja dalijamės. Tikrai galime padėti įgyvendinant prasmingą investiciją į Jūsų kiemo erdvę.